تیم تراکتورسازی در دیدرای دوستانه مقابل فولاد خوزستان به تساوی یک بر یک دست یافت.

به گزارش نبض سخن تیم فوتبال تراکتورسازی که برای حضوری قدرتمند در نیم فصل دوم در کیش اردو زده است، در دیداری دوستانه به مصاف تیم فوتبال فولاد خوزستان رفت.
در نیمه نخست این دیدار تیم تراکتورسازی با ترکیب محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احمد موسوی، رضا شربتی، مهدی مهدی پور، علیرضا نقی زاده، قائم اسلامی خواه، یوکیا سوگیتا، دانیال اسماعیلی فر و آنتونی استوکس وارد زمین مسابقه شد ، در ابتدای این مسابقه فولادی‌ها موفق شدند از روی ضربه ایستگاهی به گل نخست دست یابند.
پس از این گل یک پنالتی هم برای فولادی‌ها گرفته شد که محسن فروزان با عکس العملی عالی مانع گل شدن آن شد تا بازی با همان نتیجه پیگیری شود.
دقایقی پس از آن سید احمد موسوی با نفوذ از سمت راست توپ را برای آنتونی استوکس ارسال کرد و او با ضربه ای زیبا گل تساوی را به ثمر رساند.
در نیمه دوم کادر فنی تراکتورسازان با ترکیبی متفاوت تیم را روانه میدان کردند و بیشتر به بازیکنان جوان میدان دادند.
در این نیمه نیز توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا این بازی دوستانه با تساوی پایان یابد. سرخ‌پوشان تبریزی روز پنج‌شنبه هفته جاری به مصاف پارس جنوبی جم می‌روند.

تیم تراکتورسازی تبریز در پایان نیم فصل اول لیگ برتر با ۱۵ بازی و ۲۶ امتیاز در رده چهارم جدول لیگ برتر فوتبال قرار دارد و در اولین بازی نیم فصل دوم لیگ برتر ۱۷ بهمن ماه به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود.

 

اشتراک این خبر در :