مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی گفت: تمام اصحاب رسانه در استان از هر جناح و گرایشی زیر چتر حمایتی بسیج رسانه هستند.

به گزارش نبض سخن، روح الله دهقان نژاد در حاشیه نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با بیان این مطلب گفت: م اکنون هیچ فرد غیر مرتبط با رسانه در ساختار بسیج رسانه عضویت و مسئولیت نداشته و میدان در اختیار خبرنگاران بسیجی است.

وی افزود:هم اکنون بیش از ۵۶۰ نفر از اصحاب رسانه استان عضو سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی هستند و در اکثر برنامه های برگزاری  شده این سازمان بیشتر اعضا از هر طیف فکری حضور دارند و در مراسم روز خبرنگار سالجاری شاهد گردهمایی بیش از ۴۰۰ نفر ا اصحاب رسانه به همراه خانواده هایشان بودیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه یادآور شد:در اولین سال حضور حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اصخاب رسانه با حضور حداکثری در ۱۷ مرداد در بیت ایشان نشانگر وحدت و همبستگی و تاثیر گذاری خود شدند که آن نیز موجب حمایت های همه جانبه امام جمعه تبریز از اصحاب رسانه شده است.

رئیس بسیج رسانه استان با اشاره به جشنواره رسانه ای ابوذر گفت: با توجه به حجم انبوه آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره که تاکنون بالغ بر ۹۶۰ اثر شده است مراسم تجلیل از منتخبان جشنواره در دی ماه برگزار می شود تا با داوری مناسب حقی از شرکت کنندگان تضییع نشود.

روح الله دهقان نزاد با تاکید بر کیفیت برنامه های این تشکل بسیجی گفت: برنامه های ما باید در تراز انقلاب اسلامی باشد به همین منظور با تربیت خبرنگاران متعهد در صدد ارتقای این تفکر هستیم.

اشتراک این خبر در :