مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز گفت:عملیات زیرسازی مسیر دسترسی از پارک ائل داغی به طرف ایستگاه دوم تله کابین عینالی آغاز شد.
به گزارش نبض سخن، شمس الله فیروزیان  افزود: این راه دسترسی  برای تسهیل تردد شهروندان و گردشگران به ارتفاعات این تفرجگاه ساخته می شود.
او با اشاره به دستور شهردار تبریز برای تسریع در اجرای این پروژه گفت: راه دسترسی ایستگاه دوم تله کابین به پارک ائل داغی از داخل طرح جنگلکاری ۲۰۰ هکتاری و طبیعت بکر و زیبای عینالی می گذرد.
به گفته مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز :با اتمام عملیات بهسازی، علاوه بر توسعه گردشگری این منطقه، امکان تردد و گردش برای شهروندان عزیز که به دلیل نداشتن استطاعت بدنی کافی نمی توانند از زیبایی های این منطقه بهره مند شوند نیز تسهیل می شود.
فیروزیان یادآور شد: طول مسیر۵۶۵۰ متر و عرض آن ۸ متر می باشد که با خاکریزی به حجم۶۷۸۰  مترمکعب و کمپکت آن، یک و نیم کیلومتر از مسیر توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز انجام گرفته است.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز  گفت: در حال حاضر ۲ کیلومتر از مسیر یاد شده برای بیس و آسفالت ریزی اساسی آماده شده است و به زودی شاهد آسفالت ریزی در این مسیر خواهیم بود.

اشتراک این خبر در :