تولید فصل دوم برنامه اینترنتی گفت و گو محور اینترنتی تب ریز با حضور اصحاب رسانه و هنرمندان تبریزی کلید خورد.

به گزارش نبض سخن ، رئیس شورای اسلامی شهرستان تبریز در آیین آغاز تولید فصل جدید این برنامه با تاکید بر انجام صحیح رسالت رسانه ها گفت: مسئولان باید ظرفیت انتقاد پذیری خود را بالا ببرند, چرا که اگر انتقادی نباشد نمی توانیم پیشرفتی داشته باشیم.
دکتر شهرام دبیری با تقدیر و تشکر از ساخت این برنامه افزود: تمامی برنامه های چالش محوری که موجب مطالبه مردم از مسئولان شود باید مورد توجه تمامی مسئولان بخصوص مسئولان دلسوز باشد.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد:مسئولان باید همواره پاسخگوی رسانه ها و مردم باشند و مطالبات مردم باید همیشه پیگیری شود.
وی یادآور شد:مردم به برنامه های چالشی، انتقادی و شفاف کننده مسائل و مشکلات علاقه داشته و معمولا جزو برنامه های پربیننده است.
عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز از برنامه سازان برنامه تب ریز خواست تمامی مسئولان استانی و شهر را به چالش بکشند و موجب مرتفع شدن مشکلات در جامعه شوند.

تهیه کننده این برنامه نیز گفت:،فصل دوم برنامه اینترنتی تب ریز به عنوان اولین برنامه اینترنتی شمالغرب کشور با رویکرد گفت و گو سخت و چالشی از  تولید و پخش خواهد شد.

بیرامی افزود: در این برنامه با دعوت از مهمانان فرهیخته درباره موضوعات روز جامعه در حوزه های اجتماعی،فرهنگی،هنری،علمی،اقتصادی و ورزشی  پرداخته خواهد شد.

وی بیان کرد: کارگردانی فصل جدید این برنامه را مجتبی میرزایی و سرپرستی تصویر و تدوین  را مهدی میرزایی برعهده خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک این خبر در :