مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: فروش اینترنتی بن کتاب شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب  تبریز از امروز آغاز شد.

به گزارش نبض سخن؛ محمد محمدپور  افزود: علاقمندان می‌توانند  برای دربافت اینترنتی بن کناب در سایت icfi.ir  ثبت نام کرده و کد رهگیری دریافت کنند و در حین برگزاری نمایشگاه از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه، بن‌های خود را دریافت کنند.
وی اظهار داشت: خرید اینترنتی بن کتاب نمایشگاه کتاب تبریز از طریق همه کارت‌های عضو شبکه شتاب امکان پذیر بوده و فیش دریافتی پس از ثبت نام و خرید اینترنتی ‌باید از سوی خریدار برای دریافت اصل بن در نمایشگاه ارایه شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: امسال برای رفاه حال مراجعه کنندگان به نمایشگاه، باجه های بانکی مستقر در محل نمایشگاه افزایش یافته است و سیستم بانکی متمرکز در نمایشگاه مستقر خواهد شد.
محمدپور، بن های تخفیف پیش فروش برای مقاطع ارشد و دکتری را سه میلیون ریال، فوق دیپلم و کارشناسی را ۲ میلیون ریال و دیپلم و سطوح معادل حوزوی را یک میلیون ریال اعلام کرد.
وی گفت: خریداران علاوه بر ٢٠ درصد تخفیفی بن‌ها از تخفیف ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه نیز بهره‌مند می‌شوند.
محمدپور افزود: با توجه به اینکه نمایشگاه کتاب تبریز پس از نمایشگاه تهران دومین نمایشگاه بزرگ در کشور محسوب می‌شود، تمهیداتی اندیشیده شده تا علاقمندان بتوانند قبل از حضور در نمایشگاه بن مورد نیاز خود را از طریق اینترنت خریداری کنند.
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز از ۲۹ مهر تا ۴ آبان در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.
نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به عنوان قلب تپنده کتاب و کتابخوانی منطقه شمال غرب کشور در هر یک دوره های قبلی خود حدود یک میلیون نفر بازدیدکننده و میلیاردها تومان فروش داشته است.

اشتراک این خبر در :