معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری تبریز گفت: شهروندان تبریزی می توانند با ارائه نظرات پیشنهادات خود ،در مورد آینده توسعه شهرشان تاثیر گذار باشند.

به گزارش نبض سخن؛دکتر محمد ابراهیم رمضانی افزود: شهروندان تبریزی می توانند با حضور در جلسه نظرات و پیشنهادات  در تدوین برنامه پنجساله چهارم شهرداری کلانشهر تبریز نقش داشته باشند.
وی اظهار کرد: برنامه پنجم شهرداری تبریز که با محوریت توسعه پایدار در حال نگارش و تدوین در معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری تبریز است  و  تنظیم یک چارچوب راهبردی برای اتخاذ تصمیمات در حوزه مدیریت شهری به منظور مواجهه با چالش­های آتی وهماهنگ کردن اقدامات کلیه دستگاههای اجرایی در زمینه اداره شهر و بسترسازی برای تحقق مدیریت یکپارچه شهری  از جمله اهداف این برنامه می باشد.

رمضانی بیان کرد: افرادی که تمایل داشته باشند نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کنند تا ۲۰ ام خرداد ماه  فرصت دارند با ارسال نام شماره  تلفن و موضوع پیشنهاد خود به شماره تلگرامی ۰۹۱۴۸۴۴۷۵۵۰ معاونت برنامه ریزی  یا سامانه اینترنتی جامه نظام پیشنهادات به آدرس pishnahadat.tabriz.ir  اعلام کنند.
معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: در سال ۱۳۹۴ بیش از  ۳۵۰ پیشنهاد از سوی کارکنان و شهروندان عزیز دریافتی  کردیم  که بسیاری از این پیشنهادات و طرح ها در مرحله اجرا قرار دارند.

اشتراک این خبر در :