معرفی دو مدیر جدید حوزه های علمیه آذربایجان شرقی
معرفی دو مدیر جدید حوزه های علمیه آذربایجان شرقی

مدیران حوزه های علمیه آذربایجان شرقی با حضور مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور معرفی شدند.

به گزارش نبض سخن، مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: بیش از ده هزار گروه جهادی در کنار رسالت حوزوی خود در صحنه‌های مختلف از جمله مقابله با بیماری کرونا به یاری مردم شتافته اند.
آیت الله اعرافی در مراسم تکریم و معارفه مدیران حوزه‌های علمیه برادران و خواهران آذربایجان شرقی بر عزم جدی حوزه‌های علمیه برای تاثیرگذاری در جامعه، جهت تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی تاکید کرد.
عضو شورای نگهبان قانون اساسی و مجلس خبرگان رهبری افزود: علمای آذربایجان‌شرقی در قرون گذشته رسالت خود را در تمدن سازی به نحو عالی به انجام رسانده اند و تربیت و پرورش چندین علامه بزرگ در این خطه گواهی بر این ادعا است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی هم در این مراسم با ارائه گزارشی از وضعیت حوزه‌های علمیه استان تعداد طلاب آذربایجان شرقی را بیش از ۲ هزار نفر اعلام کرد.
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نقش آفرینی طلاب در عرصه‌های مختلف را بی‌بدیل خواند.
در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های حجه الاسلام مطهری اصل و حجه الاسلام روشن تن در دوران تصدی مدیریت حوزه‌های علمیه برادران و خواهران استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام روشن تن و حجه الاسلام محمدی مدیران حوزه‌های علمیه برادران و خواهران  آذربایجان شرقی معرفی شدند.

  • منبع خبر : صداوسیما