گل‌گهر یک-تراکتور ۲: شجاعی مچ ژنرال را خواباند
گل‌گهر یک-تراکتور ۲: شجاعی مچ ژنرال را خواباند

تیم فوتبال تراکتور موفق شد با نتیجه ۲ بر یک میزبانش گل‌گهر سیرجان را شکست دهد.

به گزارش نبض سخن، در ادامه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های گل‌گهر سیرجان و تراکتور تبریز از ساعت ۱۵ امروز (شنبه) در ورزشگاه امام علی (ع) به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک تیم میهمان به پایان رسید تا تیم امیرقلعه‌نویی سه امتیاز حساس این دیدار را از دست دهد.

تراکتور در هفته یازدهم مقابل تیم استقلال در تبریز نتیجه را واگذار کرده بود و گل‌گهر نیز مقابل آلومینیوم به تساوی بود و باتوجه به این موضوع، دو تیم به دنبال کسب ۳ امتیاز در این دیدار بودند.

احسان حاج‌صفی و محمد عباس‌زاده در دقایق ۴۴ و ۷۶ برای تراکتور و یونس شاکری در دقیقه ۶۴ برای گل‌گهر گلزنی کردند.

محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور در دقیقه ۲۰ بازی به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی جای خود را به حبیب فرعباسی داد.

قضاوت این دیدار بر عهده اشکان خورشیدی بود که به حاج‌صفی، هخامنش و فرعباسی از تراکتور و علیزاده و منشا از گل‌گهر کارت زرد نشان داد.

بعد از سوت پایان بازی سعید مهری بازیکن تراکتور و بازیکن تیم گل‌گهر سیرجان کتک کاری اساسی با هم داشتند که در ادامه نیز این درگیری به دیگر بازیکنان تیم اضافه شد و بعد از این دیدار شاهد کتک کاری بین بازیکنان دو تیم بودیم.

با این نتیجه و تابدین لحظه تراکتور با ۱۹ امتیاز به رده سوم جدول لیگ برتر صعود کرد و تیم سیرجانی نیز ۱۵ امتیازی ماند و در رده هشتم جدول قرار گرفت.

  • منبع خبر : ترجمان صبح