فرهنگیان یاد شهید قاسم سلیمانی را در مدارس زنده نگه می‌دارند
فرهنگیان یاد شهید قاسم سلیمانی را در مدارس زنده نگه می‌دارند

کانون تربیت اسلامی گفت: جامعه فرهنگیان با شهید قاسم سلیمانی عهد و پیمان می‌بندد که راه او را ادامه دهد و یاد و خاطره این اسطوره مقاومت را در مدارس زنده نگه می‌دارد. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، کانون تربیت اسلامی به مناسبت پرواز آسمانی شهید قاسم سلیمانی بیانیه‌ای را […]

کانون تربیت اسلامی گفت: جامعه فرهنگیان با شهید قاسم سلیمانی عهد و پیمان می‌بندد که راه او را ادامه دهد و یاد و خاطره این اسطوره مقاومت را در مدارس زنده نگه می‌دارد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، کانون تربیت اسلامی به مناسبت پرواز آسمانی شهید قاسم سلیمانی بیانیه‌ای را صادر کرد و گفت: جامعه فرهنگیان ضمن عرض تبریک و تسلیت به مقام معظم رهبری، همراه با تمامی ملت‌های آزاده دنیا با سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی عهد و پیمان می‌بندد که راه او را ادامه دهد و یاد و خاطره این اسطوره مقاومت را در مدارس زنده نگه می‌دارد.

در این بیانیه آمده است: شهادت سردار سلیمانی برگ زرین دیگری در کتاب تاریخ ظلم ستیزی بشر به ثبت رسانید و نسل‌های آینده از حماسه مجاهدت‌های این قهرمان مبارز با ظلم و به ستوه آوردن آمریکا و ایادی‌اش، درس‌ها خواهند آموخت و این حماسه‌ها سرمشق قیام مستضعفان جهان علیه سلطه‌گران خواهد شد.

تسلیت معاونان آموزش‌وپرورش در پی شهادت شهید قاسم سلیمانیزندگینامه سردار قاسم سلیمانی در برنامه درسی قرار می‌گیرد

آمریکا و همپیمانانش نمی‌توانند پیامدهای زیانبار جنایت‌های خویش را پیش‌بینی کنند و بر همین اساس در گام نخست با به شهادت رساندن عده‌ای از نیروهای حشدالشعبی موجب وحدت بیشتر ملت عراق علیه آمریکا شدند و اینک در گام ‌دوم ‌با شهادت سردار سلیمانی و سردار ابومهدی المهندس فرمانده حشدالشعبی و تعداد دیگری از نیروهای انقلابی خون دو مظلوم‌ را درهم‌ آمیختند و خشم ملت‌های منطقه را درهم ریختند و نقطه عطفی را در مسیر مبارزات ملت‌های منطقه علیه آمریکا رقم زدند و مبارزات جبهه مقاومت برای سرنگونی استکبار جهاتی را شتاب بخشیدند.

اینک آمریکا آخرین بقایای پایبندی و احترام به قوانین بین المللی را در ارتباط با خود از بین برده و نیروهای آمریکا و همدستانش نه تنها در منطقه بلکه در هر نقطه دنیا باید بدانند که رئیس جمهور جنایتکار آنها با این اقدام، تمامی نیروهای آزادیخواه جهان‌ را به شدت خشمگین ساخته است و هرلحظه در هر نقطه جهان باید منتظر انتقام‌های پی در پی ملت‌های تحت ستم باشند.

جامعه فرهنگیان ضمن عرض تبریک و تسلیت به مقام معظم رهبری، همراه با تمامی ملت‌های آزاده دنیا با سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی عهد و پیمان می‌بندد که راه او را ادامه دهد و یاد و خاطره این اسطوره مقاومت را در مدارس زنده نگه می‌دارد و دانش آموزان را با دلیرمردی‌ها و ظلم‌ستیزی‌های آن سردار جهان اسلام و قهرمان ایستادگی در برابر آمریکا و نظام سلطه جهانی آشنا سازد.

راه و هدف شهید قاسم سلیمانی را مجاهدانه تداوم خواهیم بخشید

به گزارش تسنیم،‌ سازمان بسیج فرهنگیان نیز در بیانیه‌ای شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

در این بیانیه آمده است: "بسم رب الشهداء و الصدیقین و بسم الله القاصم الجبارین

فرحین بما آتاهم الله من فضله و یستبشرون بالذین لم یلحقوا بهم من خلفهم الا خوف علیهم و لا هم یحزنون. (آل عمران/۱۷۰)

در سحرگاه جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، جبهه مقاومت بیمه و پیروزی آن تضمین شد. سالار پاسداران و رزمندگان شهید انقلاب اسلامی که مجاهدتش را از انقلاب و دفاع مقدس آغاز نمود و با دفاع از وطن تداوم بخشید، در دفاع از حرم و قدس شریف به اتمام رسانید.

شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس، دو دُرّ گرانمایه مردم ایران و عراق در کنار یکدیگر، یکی از پرثمرترین اتفاقات را برای انقلاب اسلامی و جهان چشم انتظار تمدن اسلامی رقم زد.

مکان و روش این ترور شرارت آمیز و همزمانی آن با تلاشهای گسترده شیطان بزرگ و اذنابش برای اختلاف افکنی و فتنه انگیزی در میان مسلمانان و شیعیان کشورهای جبهه مقاومت، ارزش و اثر شهادت مالک اشتر ولایت را صد چندان کرد.

سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس که هر دو از فتح الفتوح های امام خمینی(ره) و بنیان مرصوص های ساخته شده در کنار صدها هزار شهید، رزمنده و ایثارگر دفاع مقدس بودند، همزمان با ایام ولادت پیام رسان کربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها با شهادتی پرمعنا، معنویتشان جهانی و صدا و نطقشان بیش از گذشته باز شد و رفتنشان جبهه مقاومت را منسجم تر کرد.

این حادثه فتنه سوز و بصیرت افزا، در این مقطع زمانی و در قلب عراق که نقشه‌های حامیان غرب و آمریکای جنایتکار در کشورهای اسلامی را برملا و آنها را رسوا ساخت، بهترین تفسیر «الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء» است.

روش نظام سلطه در این ترور وحشتناک نشان داد که برای رسیدن به خواسته های پلیدش، هیچ ارزشی برای حاکمیت رسمی و قانونی ملت‌ها قائل نیست؛ هر جا که بتواند با زور و نیروی نظامی و آنجا که زورش نرسد با امثال: سند ۲۰۳۰، fatf و نفوذ به دنبال مقاصد شوم استعماری است.

عراق آینده که قرار است صاحب و مولایمان حکومت جهانی‌اش را در شهر کوفه آن بر پا نمایند، از امروز خیزشگاه حرکت‌های منسجم و هدفمند علیه نظام سلطه جهانی و خصوصاً شیطان بزرگ آمریکای جهانخوار خواهد بود تا «اشداء علی الفکار و رحماء بینهم» رقم بخورد.

راه و رسم مجاهدانه «حاج قاسم» در اطاعت محض از ولایت، خدمت خالصانه به مردم و سبک زندگی اش در سالیان پاسداری و برکات هزاران برابری عروجش، از او اسطوره ای بی بدیل ساخت که پرتو آن تا ظهور خورشید ولایت عظمی اروحنا فداه بر تارک جبهه پرخیر مقاومت اسلامی خواهد درخشید.

یزید زمانه(ترامپ) و سربازانش بدانند که تلخ‌ترین هدیه را در اولین روزهای سال نو میلادی به نظام سلطه، صهیونیسم خونخوار، وهابیت درمانده و دنباله روهای حقیرشان تقدیم کردند؛ و این است کار خدا؛ «حاج قاسم» با بودنش داعش را نابود و با رفتنش آمریکا را مضمحل خواهد کرد.

به نیابت از فرهنگیان بسیجی ایران اسلامی ضمن عرض تبریک و تسلیت به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، امام خامنه ای عزیز، رزمندگان و فرماندهان جبهه مقاومت اسلامی و خانواده معظم آن سردار سرافراز و دیگر شهیدان حادثه تروریستی امروز بغداد، به خون مطهر این شهیدان گرانقدر قسم یاد می کنیم که راه و هدف ایشان را مجاهدانه تداوم خواهیم بخشید و در تربیت نسلی دنباله رو حاج قاسم که میلیونها امثال «محسن حججی» از آن بیرون خواهند آمد، با تمام وجود مجاهدت خواهیم نمود."

انتهای پیام/