شهادت چهره بین‌المللی مقاومت بی پاسخ نمی‌ماند
شهادت چهره بین‌المللی مقاومت بی پاسخ نمی‌ماند

تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به شهادت سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی گفت: شهادت چهره بین‌المللی مقاومت بی پاسخ نمی‌ماند. به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد علی آل هاشم به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی در پیامی نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم محضر مبارک؛ ولی امر مسلمین […]

تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به شهادت سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی گفت: شهادت چهره بین‌المللی مقاومت بی پاسخ نمی‌ماند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد علی آل هاشم به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی در پیامی نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک؛ ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی)

با سلام و تحیات وافره

ضایعه شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، مالک اشتر علی و یار دیرین رهبری که میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار صحنه‌های فراموش نشدنی از مجاهدت‌های مخلصانه و شجاعانه اوست؛ دل‌های ملت ایران را آکنده از غم و اندوهی جانگداز کرد.

خون پاک حاج قاسم سندی گویا و ماندگار از رسوایی استکبار و نظام سلطه و شهادت این بزرگ مرد عاشورائی، جنایتی هولناک و تأسف برانگیز از سوی رژیم جنایتکار و تروریست آمریکا است.

ملت بیدار و قهرمان ایران شهادت چهره‌ی بین‌المللی مقاومت را بی پاسخ نخواهند گذاشت و جهادگران خط سرخ مقاومت برای گرفتن انتقام سخت از خون سردار فداکار و عزیزمان جامه رزم را محکم‌تر می‌بندند.

یقین میدانیم خون سپهبد سلیمانی استواری نظام اسلامی را بیشتر و مجاهدان با صلابت انقلاب اسلامی را برای گرفتن انتقام خون ایشان مصمم‌تر می‌کند.

این ضایعه را به ملت بزرگ و مقتدر ایران، محضر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی، خانواده محترم شهدا و ایثارگران، همه نیروهای مسلح و نیروهای محور مقاومت، سپاه مقتدر و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم و شادی روح آن شهید والامقام و صبر و اجر جزیل برای بازماندگان ایشان را از خداوند متعال مسئلت دارم.