تسلیت معاونان آموزش‌وپرورش در پی شهادت شهید قاسم سلیمانی
تسلیت معاونان آموزش‌وپرورش در پی شهادت شهید قاسم سلیمانی

تعدادی از معاونان وزارت آموزش‌وپرورش در پیام‌هایی، شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، تعدادی از معاونان وزارت آموزش‌وپرورش در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر کردند. در پیام تسلیت فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، آمده […]

تعدادی از معاونان وزارت آموزش‌وپرورش در پیام‌هایی، شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، تعدادی از معاونان وزارت آموزش‌وپرورش در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر کردند.

در پیام تسلیت فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، آمده است: "وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ؛ هرگز کسانى را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندار، بلکه زنده‌اند که نزد پروردگارشان روزى داده مى‌شوند.(آل عمران – ۱۶۹)

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط شقی‌ترین افراد و پلیدترین تروریست‌ها به شهادت رسید؛ حاج قاسم شهید شد ولی تفکر این مؤمن صادق و مرد خدا زنده است و راهش ادامه دارد، با حاج قاسم‌ها چه خواهند کرد؟

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا؛ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.(آیه ۲۳ سوره احزاب)

بزرگداشت سردار سلیمانی در مدارس/طنین مرگ بر آمریکازندگینامه سردار قاسم سلیمانی در برنامه درسی قرار می‌گیرد

شهادت بزرگ مرد نخبه و سرآمد عرصه امنیت کشور، سرباز ولایت و سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را خدمت رهبر عزیز انقلاب و فرمانده کل قوا، نیروهای مسلح، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مردم بزرگ ایران، خانواده ارجمندشان، نخبگان رهروشان، هم‌وطنان گرامی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

فقدان این سردار بزرگ اسلام ضایعه‌ای بزرگ، دردناک و جبران ناشدنی برای ملت ایران است، فرماندهی که سال‌ها کوشید تا ما ذره‌ای احساس نا امنی در این کشور نکنیم؛ او مصداقی بود از مؤمنانی «که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد خود ندادند»؛ یادش گرامی، راهش پایدار و روح بزرگش قرین رحمت الهی باد."

مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و فرمانده پایگاه بسیج شهید صادقی‌مقدم در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی به دست شیاطین بزرگ و دشمنان کوردل و قسم خورده آمریکایی ضمن تبریک و تسلیت به این مجاهد نستوه، بیانیه‌ای برای اعلام انزجار از این ایادی استکبار صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: "والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا و ان الله لمع المحسنین(سوره عنکبوت آیه ۶۹) و آنان که در (راه) ما جهد و کوشش کردند محققا آنها را به راه خویش هدایت می‌کنیم، و همیشه خدا یار نکوکاران است.

شهادت پرافتخار بزرگمرد جهاد و مبارزه، مجاهد نستوه و خورشید خونین رخ سپاه اسلام و طلایه‌دار عرصه‌های مقاومت و ستیز با دشمنان فرمانده پرآوازه سپاه قدس سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه امام عصر اروحناالفداه و محضر مبارک مقام معظم رهبری، هم‌رزمان آن مجاهد فی سبیل الله، خانواده گرامی ایشان و ملت شریف و بزرگ ایران تسلیت عرض می‌نماییم.

بی‌شک شهادت کمترین مزد این بزرگ مرد و عاشق عارف و سرباز سپاه اسلام بود که عمر گرانبهایش را در راه خدمت به اسلام و مبارزه با کفر و باطل سپری کرد و پس از عمری مجاهدت سرافرازانه به دست شقی‌ترین و ذلیل ترین دشمنان اسلام به فیض اعلای شهادت نائل آمد.

امروز و پس از سال‌ها مجاهدت و مبارزه حق علیه باطل روح طیبه سردار سپاه قدس به جمع هم‌کیشان و هم‌مسلکان شهیدش پیوست، همان آرزویی که بارها بارها سردار پرافتخار اسلام و ایران از آن سخن گفته بود.

به فرموده رهبر معظم انقلاب: «رفتن او به حول و قوه‌ ا