بزرگداشت سردار سلیمانی در مدارس/طنین مرگ بر آمریکا
بزرگداشت سردار سلیمانی در مدارس/طنین مرگ بر آمریکا

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برنامه‌هایی را به منظور بزرگداشت یاد سردار شهید قاسم سلیمانی در مدارس اعلام کرد. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، به دنبال شهادت سردار قاسم سلیمانی، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، برنامه‌هایی را برای گرامیداشت و نکوداشت یاد او به […]

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برنامه‌هایی را به منظور بزرگداشت یاد سردار شهید قاسم سلیمانی در مدارس اعلام کرد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، به دنبال شهادت سردار قاسم سلیمانی، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، برنامه‌هایی را برای گرامیداشت و نکوداشت یاد او به ادارات‌کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است: خبر جانسوز شهادت سرباز فداکار اسلام، سردار مجاهد، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، توسط بالگردهای آمریکای جنایتکار در فرودگاه بغداد بار دیگر پرده از چهره دشمنان زبون این ملت برداشت و موجی از اندوه و نفرت علیه آنان ایجاد نمود و غم سنگینی بر قلب و روح مردم شریف و بزرگ ایران اسلامی نهاد.

تاریخ سراسر افتخار سردار سلیمانی به نسل آینده معرفی خواهد شد

سردار حاج قاسم سلیمانی،اسوه ایمان، ایثار، شجاعت و ولایت پذیری و نمونه‌ای از تربیت‌شدگان مکتب جهاد و مقاومت بود که سال‌های سال برای عزت و سربلندی میهن عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نکرد.

از ویژگی‌های این مجاهد فداکار و انسان وارسته، ایمان و اعتقاد بسیار قوی، ولایت مداری، دشمن‌شناسی و بصیرت، اخلاق و جنبه‌های عاطفی بود که با صلابت وشجاعت او درآمیخته بود، لذا ضمن تبریک به پیشگاه حضرت ولی‌عصر(عج) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تسلیت به تمامی عاشقان فی سبیل لله و مردم شریف ایران به ویژه فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیا گرامی، انتظار می‌رود با هدف ارج نهادن به فرهنگ ایثار و جهاد و مقاومت و صیانت از میراث گران‌بهای شهدای والامقام و ادای احترام به شهید مکتب مقاومت و اخلاص و ایثار، حاج قاسم سلیمانی با برنامه‌ریزی، پشتیبانی و هماهنگی‌های لازم نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی و آگاه سازی دانش‌آموزان به شرح برنامه‌های ذیل اهتمام جدی را به عمل آورید.

۱- قرائت پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در صبحگاه مدارس و آغاز امتحانات

۲- قبل از شروع کلاس‌ها و برگزاری امتحانات، اجرای یک دقیقه سکوت برای احترام به روح ملکوتی شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی

۳- نیمه افراشته کردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی در مدارس، ادارات و فضاهای پرورشی

۴- فضاسازی محیطی و نصب پرچم مشکی در مدارس و ادارات و فضاهای پرورشی و تربیتی

۵- برنامه‌ریزی برای سخنرانی و آگاه‌سازی دانش‌آموزان نسبت به جنایات و دسیسه‌های دشمنان این کشور، توسط معلمان، مربیان وافراد آگاه و تحلیلگر، به عنوان نمادی از محصول تربیت همه جانبه

۶- اجرای مراسم صبحگاه با شعار محوری و طنین صدای مرگ بر آمریکا

۷- نصب بنر و تمثال زیبای شهید حاج قاسم سلیمانی

۸- قرائت قرآن و فاتحه توسط دانش‌آموزان و معلمان

۹- بهره‌گیری از ظرفیت شوراهای دانش‌آموزی و تشکل‌های دانش‌آموزی در اجرای برنامه‌ها

۱۰- بهره‌گیری از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های داخلی مدارس برای جریان‌آفرینی و نکوداشت فرهنگ مقاومت

انتهای پیام/