فرزند آذربایجان سریع ترین حافظ کل قرآن کریم
فرزند آذربایجان سریع ترین حافظ کل قرآن کریم

خانم زهرا برزگر اهل آرباطان شهرستان هریس در عرض ۱۱۰ روز حافظ کل قرآن کریم همراه با ترجمه شد.

به گزارش نبض سخن به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی وی هدف از این کار را لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ده میلیون حافظ قرآن کریم بر شمرد و گقت: در طول حفظ قرآن کریم هر روز به مدت ۸ ساعت تمرین و مرور میکردم.
خانم برزگر با اعلام اینکه آموزش و پرورش بخش خواجه و استاد مسلم قرآن جناب آقای یحیی راثی بنده را در رسیدن به هدف ارزشمندم کمک و راهنمایی کردند اظهار داشت: خانواده من در حفظ کلام الهی سنگ تمام گذاشتند و من را از هر نظر یاری کردند.
این حافظ با اعلام اینکه جامعه آرمانی جامعه ای است که همه عامل به قرآن باشند تصریح کرد: اگر عمل به قرآن فراگیر شود جامعه ای شاداب و رو به رشد خواهیم داشت
مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی هم در دیدار با این جوان و خانواده ایشان، با تقدیر از کار ارزشمندش گفت: حافظان جوان جز الگوهای یک جامعه اسلامی هستند و باید در کنار عمل به فرامین کلام وحی در درس و تحصیل هم موفق باشند.
حجت الاسلام دکتر شهاب الدین حسینی افزود: نقش والدین نیز در تربیت فرزندان تاثیر گذار است و با محیا کردن فضای خانواده می توانند کمکی بزرگی در این راه انجام بدهند.