ارسال مشخصات ۶ هزار کارمند شهرداری تبریز به تهران/اجرای طرح‌های عمرانی باید کارشناسی شده باشد
ارسال مشخصات ۶ هزار کارمند شهرداری تبریز به تهران/اجرای طرح‌های عمرانی باید کارشناسی شده باشد

ارسال مشخصات ۶ هزار کارمند شهرداری تبریز به تهران/اجرای طرح‌های عمرانی باید کارشناسی شده باشد سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در تذکر میان دستور خود گفت: شهرداری تبریز در خصوص احقاق حقوق مربیان اقدامات جدی‌تری انجام دهد. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، کریم صادق‌زاده اظهار داشت: یکی از مباحث روز بحث تعیین و تکلیف […]

ارسال مشخصات ۶ هزار کارمند شهرداری تبریز به تهران/اجرای طرح‌های عمرانی باید کارشناسی شده باشد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در تذکر میان دستور خود گفت: شهرداری تبریز در خصوص احقاق حقوق مربیان اقدامات جدی‌تری انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، کریم صادق‌زاده اظهار داشت: یکی از مباحث روز بحث تعیین و تکلیف مربیان شهرداری بوده که متاسفانه در این زمینه هیچ اقدامی صورت نگرفته است، به عنوان عضو شورا تاکید می‌کنم توجه جدی به این قشر شود.

وی در ادامه تاکید کرد: یکی دیگر از مباحثی که امروز به‌عنوان دغدغه شهروندان مطرح است موضوع رانش کوه در منطقه باغمیشه بوده که متاسفانه همچنان شاهد اعتراض شهروندان مبنی بر وجود سنگ‌های ناشی از رانش کوه در محل زندگی ساکنان منطقه باغمیشه هستیم.

صادق‌زاده اضافه کرد: شهروندان این کم‌کاری را از سوی شهرداری می‌دادند از شهرداری تقاضا داریم نسبت به آواربرداری اقدامات لازم را انجام دهد.

وی در ادامه با اشاره به پرداخت مبلغ ۶۰۰ هزار تومان بابت افزایش قیمت بنزین به رانندگان استیجاری گفت: ظاهرا ساز و کار مشخصی برای این امر تعریف نشده که موجب نگرانی رانندگان شده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز اضافه کرد: نکته آخر ارسال مشخصات بیش از ۶ هزار نفر از کارکنان شهرداری به تهران است که انتظار دارم امنیت شغلی کارکنان فراهم شود.

فریدون بابایی‌اقدم نیز در ادامه با اشاره به نامه‌ای مبنی بر اینکه با توجه به تعداد ماشین‌هایی که وجود دارد، اضافه کاری پیشنهاد شده که این موضوع باعث نگرانی رانندگان تاکسی شده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز اذعان داشت: تردد وسایل نقلیه از پیاده‌راه ارک نیز معضل دیگری است که کاملا غیر کارشناسی گره ترافیکی آفریده است.

وی این اقدام را اقدامی بدون برنامه‌ریزی دانست.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز همچنین با اشاره به بحث تعریض پیاده‌راه و ایجاد باند دوچرخه‌سواری خاطرنشان ساخت: متاسفانه طرح‌هایی ایجاد می‌کنیم بدون اینکه از اهالی محله نظراتشان را بگیریم.

سونیا اندیش ادامه داد: طرح بی‌.آر.تی هم منجر به ایجاد ترافیک در این محدوده شده و اصناف و کسبه را نیز با مشکل مواجه کرده است.

وی تاکید کرد: این طرح‌ها را به‌صورت کارشناسی بررسی کنید.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱/س