اربعین ۹۸| خروج ۴۰ هزار زائر از ۹ فرودگاه
اربعین ۹۸| خروج ۴۰ هزار زائر از ۹ فرودگاه

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از خروج ۴۰ هزار زائر از ۹ فرودگاه بین‌المللی کشور به قصد زیارت عتبات عالیات خبر داد. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسن مهری درباره تعداد زواری که از طریق مرزهای هوایی کشور به زیارت عتبات عالیات مشرف شده‌اند، اظهار کرد: از ۱۴ مهرماه […]

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از خروج ۴۰ هزار زائر از ۹ فرودگاه بین‌المللی کشور به قصد زیارت عتبات عالیات خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسن مهری درباره تعداد زواری که از طریق مرزهای هوایی کشور به زیارت عتبات عالیات مشرف شده‌اند، اظهار کرد: از ۱۴ مهرماه سال جاری تا به امروز بیش از ۴۰ هزار زائر اربعین حسینی از ۹ فرودگاه بین‌المللی کشور از جمله فرودگاه حضرت امام خمینی (ره)، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، کرمانشاه، کرمان، ایلام و کیش به قصد زیارت عتبات عالیات از کشور خارج شده‌اند.

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور ادامه داد: فرودگاه‌های اهواز و آبادان نیز به عنوان پایانه مقصد، پذیرای زائرانی هستند که قصد خروج از کشور را از طریق مرزهای زمینی دارند.

وی با تأکید بر اینکه تمام اقدامات لازم برای تأمین امنیت زائران در فرودگاه‌های کشور پیش‌بینی شده، خاطرنشان کرد: پیش از اجرای مأموریت اربعین جلسات توجیهی و آموزشی متعددی برای کارکنان برگزار و وظایف هر بخش یا شخص به دقت مشخص شده تا هیچگونه خلاء امنیتی در حوزه مأموریتی وجود نداشته باشد.

این مقام انتظامی متذکر شد: زائران با توجه به خیل عظیم مشتاقان زیارت اربعین حسینی مسافران برنامه‌ریزی لازم برای حضور به موقع در فرودگاه را داشته باشند و از قبول هرگونه امانت از دیگران خودداری کنند.

اربعین ۹۸| بازگرداندن ۵۵۰ مسافر فاقد مدارک از محورهای واقع شده در مسیر تردد زائران

انتهای پیام/