اربعین ۹۸| بازگرداندن ۵۵۰ مسافر فاقد مدارک از محورهای واقع شده در مسیر تردد زائران
اربعین ۹۸| بازگرداندن ۵۵۰ مسافر فاقد مدارک از محورهای واقع شده در مسیر تردد زائران

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: تا به امروز در مجموعه استانها و محورهای واقع شده در مسیر تردد زائران از عبور نزدیک به ۵۵۰ نفر از مسافران بدون مدارک معتبر جلوگیری کرده که ۱۴۶ نفر از آنان را اتباع خارجی تشکیل می‌دهند. – اخبار اجتماعی – به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمد […]

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: تا به امروز در مجموعه استانها و محورهای واقع شده در مسیر تردد زائران از عبور نزدیک به ۵۵۰ نفر از مسافران بدون مدارک معتبر جلوگیری کرده که ۱۴۶ نفر از آنان را اتباع خارجی تشکیل می‌دهند.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمد شرفی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مجموعه کارکنان پلیس پیشگیری ناجا برای تأمین امنیت و ایمنی زائران اربعین حسینی(ع)، اظهار کرد: کنترل لایه به لایه جمعیت مهمترین مأموریت پلیس پیشگیری ناجا در طول راهپیمایی اربعین حسینی است با این مفهوم که کارکنان آموزش‌دیده این پلیس تخصصی در سطوح مختلف و در نقاط واقع در مسیر حرکت زائران لایه‌های متعددی را ایجاد و در مواقع لزوم به صورت تدریجی و در آرامش کامل تدابیرابلاغی توسط قرارگاه مرکزی اربعین ناجا را اجرایی می‌کنند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: با توجه به چنین ویژگی‌های خاص وجود داشته در این مأموریت، تنها مجموعه پلیس پیشگیری توان انجام چنین وظیفه‌ای را دارا است که تاکنون در انجام این مأموریت توفیق داشته و به نحوی شایسته از عهده این وظیفه سنگین و حساس بر‌آمده‌ایم.

وی افزود: در بحث جلوگیری از خروج اشخاص فاقد روادید، اوراق شناسایی و گذرنامه معتبر، یگانهای بسیاری از نیروی انتظامی در انجام این مأموریت مشارکت دارند که تلاش و توفیق آنها در اجرای این طرح، شایسته تقدیر است؛ پلیس پیشگیری بررسی مدارک و روادید زائران عزیز را نه در یک منطقه محدود و متمرکز بلکه در یک سطح وسیع و در تمام گستره تردد زوار انجام داده و به همین دلیل این اقدام منحصر به فرد و شایان توجه است.

به گفته این مقام انتظامی مجموعه پلیس پیشگیری ناجا، تا به امروز در مجموعه استانها و محورهای واقع شده در مسیر تردد زائران از عبور نزدیک به ۵۵۰ نفر از مسافران بدون مدارک معتبر جلوگیری کرده که ۱۴۶ نفر از آنان را اتباع خارجی تشکیل می‌دهند.

فرمانده قرارگاه ابوذر اربعین حسینی(ع)، اتخاذ تدابیر دقیق و برنامه‌ریزی شده، استقرار ایستگاه‌های بازرسی متعدد و با پوشش سراسری و تحت کنترل قرار دادن مسیرهای فرعی، حضور نیروهای آموزش دیده و توجیه شده، تلاش شبانه‌روزی و حضور مستقیم هیئت رئیسه و معاونان ستادی پلیس پیشگیری در منطقه را از جمله علتهای موفقیت این پلیس در امر کنترل و بازگرداندن افراد فاقد مدارک قانونی و معتبر دانست.

اربعین ۹۸| آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانهاخبار اربعین ۹۸ | تردد ۳ میلیون زائر از مرزهای چهارگانه کشور/ هیچ‌گونه مشکل امنیتی نداریم

انتهای پیام/