شکست بدزین در غیاب فیاضی/ پیروزی شاگردان گربیچ در دیدار دوستانه
شکست بدزین در غیاب فیاضی/ پیروزی شاگردان گربیچ در دیدار دوستانه

شکست بدزین در غیاب فیاضی/ پیروزی شاگردان گربیچ در دیدار دوستانه تیم والیبال بدزین در غیاب بازیکن ایرانی خود در دیداری دوستانه مغلوب زاکسا شد. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های باشگاهی لهستان خود را برای حضور در بازی‌های پلاس‌لیگا آماده می‌کنند. در همین راستا تیم‌های زاکسا و بدزین در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند […]

شکست بدزین در غیاب فیاضی/ پیروزی شاگردان گربیچ در دیدار دوستانه

تیم والیبال بدزین در غیاب بازیکن ایرانی خود در دیداری دوستانه مغلوب زاکسا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های باشگاهی لهستان خود را برای حضور در بازی‌های پلاس‌لیگا آماده می‌کنند. در همین راستا تیم‌های زاکسا و بدزین در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ به سود زاکسا خاتمه پیدا کرد.

مربیان دو تیم توافق کردند تا ست پنجم این بازی هم در امتیاز ۲۵ خاتمه پیدا کرد. در این مسابقه تیم زاکسا توانست با امتیازهای (۲۵:۲۳، ۲۱:۲۵، ۲۵:۲۰، ۲۲:۲۵ و ۲۰:۲۵) بدزین را شکست دهد.

از نکات مهم این بازی می‌توان به نخستین حضور نیکولا گربیچ، سرمربی سابق تیم ملی والیبال صربستان در تیم زاکسا، قهرمانی پلاس‌لیگا اشاره کرد که با کسب پیروزی هم برای وی همراه بود.

همچنین پوریا فیاضی، دریافت کننده ملی‌پوش والیبال ایران هم که به تازگی با تیم بدزین به توافق رسیده است به دلیل حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا نتوانست در این مسابقه حضور پیدا کند.

انتهای پیام/س