کاهش گام به گام تعهدات برجام یک تصمیم راهبردی بود
کاهش گام به گام تعهدات برجام یک تصمیم راهبردی بود

کاهش گام به گام تعهدات برجام یک تصمیم راهبردی بود نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه هر حرکتی که منجر به بالفعل شدن توانمندی‌ و انتقال دانشِ‌کار به داخل کشور شود ضروری است، گفت: ما در این ۴۰ ساله به تحریم، تهدید و بد عهدی عادت کرده‌ایم. علی اکبری نماینده مردم شیراز و […]

کاهش گام به گام تعهدات برجام یک تصمیم راهبردی بود

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه هر حرکتی که منجر به بالفعل شدن توانمندی‌ و انتقال دانشِ‌کار به داخل کشور شود ضروری است، گفت: ما در این ۴۰ ساله به تحریم، تهدید و بد عهدی عادت کرده‌ایم.

علی اکبری نماینده مردم شیراز و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران در مقابله با بدعهدی‌های غربی‌ها، اظهارداشت: این یک تصمیم راهبردی است و نشان می‌دهد که سیاست کلان کشور در راه درستی است و خیلی هم نمی‌شود به رفت و آمدهای اروپایی‌ها امیدوار بود.

وی افزود: از زمان خروج یکجانبه آمریکا از برجام، طرف‌های اروپایی فقط به برگزاری جلسه، رایزنی و وعده بدون حصول نتیجه گذراندند. تصمیم جمهوری اسلامی ایران به خروج گام به گام از برجام در سطح کلان مملکت گرفته شده است و امیدواریم که منجر به نتیجه شده و یک فعالیت مثبتی انجام شود.

اکبری با بیان اینکه هر حرکتی که منجر به بالفعل شدن توانمندی‌ و انتقال دانشِ‌کار به داخل کشور شود ضروری است، گفت: اجرای گام به گام کاهش تعهدات برجام از سوی جمهوری اسلامی ایران تصمیمی است که قطعاً در لایه‌های اولیه کشور گرفته می‌شود و ما نمایندگان ضمن استقبال از این تصمیم تلاش می‌کنیم که انشاالله مسؤولان کشوری موفق باشند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ۴ دهه است که ما با این ادبیات و رفتارها مواجه هستیم، اظهارداشت: ما در این ۴۰ ساله به تحریم، تهدید و بد عهدی عادت کرده‌ایم و از غربی‌ها غیر از این نمی‌توان انتظار داشت چرا که غربی‌ها در زمان جنگ، ابزار جنگی را در اختیار صدام قرار می‌دادند و الان هم با استفاده از تحریم‌های به قول خودشان فلج‌کننده کشورها را علیه ایران ترغیب کرده و با واژه‌ها بازی می‌کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: امیدوارم گام‌های جمهوری اسلامی ایران در مقابله با بدعهدی‌های غربی‌ها و اروپایی‌ها به صورت قاطعانه‌تر برداشته شود و با تلاش‌ مضاعف بتوانیم از این دوره هم با سربلندی و موفقیت عبور کنیم و مثل همیشه دشمن را در رسیدن به اهداف ناعادلانه مأیوس کنیم.

انتهای پیام/