هر رای برای همبستگی بیشتر و اقتدار نظام است
هر رای برای همبستگی بیشتر و اقتدار نظام است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: براساس گزارشی که از شعب سطح شهر دریافت کرده‌ایم حضور مردم در جای جای شهر پرشور است، امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

به گزارش نبض سخن، تراب محمدی روز جمعه، پانزدهم تیرماه پس از انداختن رای خود به صندوق، با اشاره به اهمیت دوره‌ی دوم انتخابات بیان کرد: اهمیت مرحله‌ی دوم کمتر از مرحله‌ی اول نیست، هر رای به نظام جمهوری اسلامی برای هم‌بستگی بیشتر، اقتدار نظام، توسعه‌ی استان و کوری چشم دشمنان نظام است.

وی عنوان کرد: به دلیل بالا بودن حساسیت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، آموزش‌های لازم به عوامل نظارتی نیز برای تشدید حساسیت‌های نظارتی ارائه شده تا انتخابات همانند دور اول در سلامت کامل برگزار شود.

محمدی با تاکید بر اینکه حضور با شکوه مردم در این انتخابات تضمین کننده ساختن یک ایران قوی است، از مردم خواست تا با حضور حماسی خود دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را، چون همیشه نا امید کنند.

وی افزود: تاکنون در روند اخذ رای استان به جز یک مورد در لیلان که یکی از اعضای شعبه تخلف می‌کرد و بازداشت شد، هیچ موردی گزارش نشده و انتخابات در تمامی شعبات با سلامت کامل در حال برگزاری است.