ترکیب احتمالی تراکتور برای شکست مس رفسنجان در جام شگفتی ها
ترکیب احتمالی تراکتور برای شکست مس رفسنجان در جام شگفتی ها

تراکتور امروز برای صعود به نیمه نهایی جام حذفی تلاش خواهد کرد.

به گزارش “نبض سخن”، شاگردان حمید مطهری در حالی پای به زمین خواهند گذاشت که در صورت پیروزی مقابل مس رفسنجان، به جمع چهار تیم برتر جام حذفی صعود خواهند کرد و تنها دو گام تا سومین قهرمانی خود در این رقابت‌ها فاصله خواهند داشت.

نکته مهم در مورد این بازی حضور تمامی بازیکنان (به جز مهدی عبدی) تیم تراکتور در ترکیب این تیم است که باعث می‌شود تا حمید مطهری با آرامش خاطر ترکیب موردنظر خود را بچیند.

در این بازی حسین پورحمیدی در درون دروازه خواهد بود و مقابل او زوج عارف آقاسی و شجاع خلیل‌زاده بازی خواهند کرد. دفاع راست تراکتور در این دیدار حساس مهدی شیری است و محمد نادری در سمت چپ بازی خواهد کرد.

احتمالا در این بازی چهار بازیکن مرکزی را گوستاوو واگنین، صفا هادی، ریکاردو آلوز و مهدی حسینی تشکیل خواهند داد که البته احتمال دارد با خروج صفا، یک بازیکن تهاجمی جایگزین شود.

خط حمله در اختیار رحمان جعفری و مهدی هاشم‌نژاد، دو بازیکن تکنیکی است. در این پست امیرحسین حسین‌زاده گزینه خوب برای تقویت خواهد بود اما فعلا هاشم‌نژاد در اولویت قرار دارد.

روی نیمکت سیامک نعمتی، ارسلان مطهری، میلوش دلتیچ و سجاد آشوری حضور خواهند داشت که میتوانند در طول بازی به میدان بروند.

ترکیب احتمالی تراکتور:
حسین پورحمیدی، شجاع خلیل‌زاده، ریکاردو آلوز، گوستاوو واگنین، محمد نادری، مهدی هاشم‌نژاد، مهدی شیری، عارف آقاسی، مهدی حسینی، رحمان جعفری، صفا هادی.

  • منبع خبر : ورزش 3