رئیس هیات عامل مرکز نیکوکاری شهید آقامهدی باکری ۱۱۰ بسته معیشتی و 216 پک صبحانه شامل ۳ مجموعه پک صبحانه ۷۲ تایی در تبریز توزیع شد.

به گزارش نبض سخن، یونس فاتح در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: بمناسبت ولادت حضرت امیرالمومنین(ع) و روز پدر مرکز نیکوکاری شهید آقا مهدی باکری تبریز با همکاری مجموعه جهادی-فرهنگی افق مهربانی اقدام به تهیه ۱۱۰ بسته معیشتی و توزیع ۳ مجموعه پک صبحانه ۷۲ تایی کرد.

رئیس هیات عامل مرکز نیکوکاری شهید آقامهدی باکری در ادامه تشریح کرد: امروز ۳ اکیپ شامل ۲۱ تیم به تعداد هراکیپ ۷۲ پک صبحانه و دستکش به پاکبانان و افرادی که مشغول به جمع آوری ضایعات هستند توزیع شد.

فاتح اظهارداشت: باتوجه به اینکه اسم امیرالمومنین در حروف ابجد ۱۱۰ تا است توانستیم ۱۱۰ بسته معیشتی به همت خیرین که ارزش هر بسته ۱ میلیون ۸۰۰ هزار تومان است تهیه کنیم و بین مددجویان  کمیته امداد توزیع خواهد شد.

یونس فاتح با بیان اینکه با این کالاها هر خانوار را تا مدت حداقل یک و نیم ماه پوشش دادیم، گفت: هر پک شامل:برنج-روغن-رب-آبلیمو-ماسک-مربا-ماکارونی-عدس-قند-چای بود و انشالله تا پایان هفته به دیدار پدر ۷۲ شهید خواهیم رفت .